Inloggen
Lid
ww

Vergeten? Klik hier

Code aanvragen op [email protected]

Contact
Eemsmond
Adres
Eemsmond
Zwet 36 B
9932AB Delfzijl

n.v.t.
[email protected]
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 0 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
Junioren 
  Eemsmond JB1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HCSO JB1 8 21 7 0 1 45 15 0
2 Dash JB1 8 18 6 0 2 41 21 0
3 Eemsmond JB1 8 12 4 0 4 38 29 0
4 Hondsrug JB1 8 9 3 0 5 29 29 0
5 HVA JB2 8 0 0 0 8 6 65 0
  2e klasse 
  Eemsmond JD zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Emmen JD1 10 24 8 0 2 40 22 0
2 Graspiepers JD1 10 17 5 2 3 36 27 0
3 Eelde JD1 10 16 5 1 4 41 31 0
4 Dash JD1 10 15 5 0 5 29 34 0
5 Hondsrug JD1 10 10 3 1 6 31 34 0
6 Eemsmond JD1 10 5 1 2 7 26 55 0
  2e klasse 
  Eemsmond MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dash MA2 5 15 5 0 0 20 3 0
2 GHBS MA5 5 11 3 2 0 12 3 0
3 HCW (Winschoten) MA1 5 7 2 1 2 11 7 0
4 Bedum MIX A2 5 7 2 1 2 4 6 0
5 Daring MA1 5 6 1 3 1 8 6 0
6 Leeuwarden MA4 5 5 1 2 2 6 12 0
7 Eemsmond MA1 5 4 1 1 3 5 16 0
8 Sneek MA3 5 0 0 0 5 2 15 0
  3e klasse 
  Eemsmond MA1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Winsum MA1 9 25 8 1 0 51 15 0
2 HCW (Winschoten) MA1 10 22 7 1 2 45 19 0
3 Eemsmond MA1 9 13 4 1 4 46 41 0
4 Roden MA3 10 10 3 1 6 23 29 0
5 GHBS MA4 10 0 0 0 10 9 70 0
  4e klasse 
  Eemsmond MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bedum MIX B1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eelde MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemsmond MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Emmen MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
5 GHBS MB7 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groningen MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HVA MB4 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Westerkwartier MB2 0 0 0 0 0 0 0 0
9 HCW (Winschoten) MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Winsum MB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Eemsmond MB1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eelde MB12C 8 24 8 0 0 49 14 0
2 Dash MB3 8 13 4 1 3 36 25 0
3 Groningen MB7 8 13 4 1 3 27 28 0
4 Winsum MB1 8 7 2 1 5 20 35 0
5 Westerkwartier MB2 8 7 2 1 5 24 43 0
6 Eemsmond MB1 8 6 2 0 6 24 35 0
  3e klasse 
  Eemsmond MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Bedum MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemsmond MC1 0 0 0 0 0 0 0 0
3 GHBS MC8 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GHBS MC6 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Graspiepers MC3 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Groningen MC7 0 0 0 0 0 0 0 0
7 HCW (Winschoten) MC2 0 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Eemsmond MC1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemsmond MC1 12 30 10 0 2 37 25 0
2 GHBS MC8 12 27 9 0 3 39 23 0
3 Daring MC3 12 18 5 3 4 38 34 0
4 GHBS MC9 12 14 4 2 6 26 34 0
5 Winsum MC2 12 11 3 2 7 50 53 0
6 HVA MC6 12 11 3 2 7 23 36 0
7 HCW (Winschoten) MC2 12 10 3 1 8 32 40 0
  4e klasse 
  Eemsmond MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Dash MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Eelde MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Eemsmond MD1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 GHBS MD3 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Groningen MD5 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Westerkwartier MD2 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Eemsmond MD1 Zaal 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemsmond MD1 8 21 7 0 1 33 10 0
2 Daring MD11C 8 18 6 0 2 36 17 0
3 Groningen MD4 8 18 6 0 2 29 17 0
4 HVA MD4 8 7 2 1 5 15 23 0
5 Hondsrug MD1 8 7 2 1 5 22 40 0
6 HCW (Winschoten) MD1 8 0 0 0 8 10 38 0
  3e klasse 
  Eemsmond Mix B 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemsmond JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
2 GHBS JB3 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Graspiepers JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hondsrug JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 HVA JB2 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Leeuwarden JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Sneek JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Westerkwartier JB1 0 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
Senioren 
  Eemsmond Veteranen 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eelde HA 10 25 8 1 1 36 18 0
2 Westerkwartier HA 10 23 7 2 1 28 14 0
3 Eemsmond HA 10 17 5 2 3 34 15 0
4 Bedum HA 10 17 5 2 3 17 14 0
5 Dash HB 10 14 4 2 4 22 25 0
6 Graspiepers HB 10 11 3 2 5 23 23 0
7 Leeuwarden HC 10 6 2 0 8 16 33 0
8 HCW (Winschoten) HB 10 1 0 1 9 16 50 0
  Veteranen 1e klasse 
Jongste jeugd 
  Eemsmond M6E1 
    1e klasse 
  Eemsmond M6E1 zaal 
    1e klasse 
  Eemsmond M8E1 
    1e klasse 
  Eemsmond ME8 Zaal 
    1e klasse 
  Eemsmond Mixed F 
    1e klasse 
Handige links
Hoofdsponsor
Sponsoren
Uitslagen
Hockey.nl
Video-analist Thom Fokker van Sumchanka voelt zich blijste jongetje op aarde
Auping Doelpunt van de Week: 15 en 16 februari
Max Caldas: ‘Ik word geen clubcoach in Nederland’
Bondscoach Max Caldas stopt na Tokio bij Oranje
Transfergekte na Tokio? Verboom: ‘Er komt een invasie aan buitenlanders’
De dag dat Maradona in Buenos Aires bij het hockey was